HAKKIMIZDA

     1982 yılından itibaren Kalıp sanayi dalında çalışmakta olup 1992 yılından beri Jeton ,Oyun Aksesuarları ve yedek parçaları imalatı yapmakta olup iç piyasada ürünlerini başarıyla pazarlayan bir kurumdur. Firma kuruluşundan beri bu ürünler üzerinde uzmanlaşmıştır.

 

     Kılıç Kardeşler girmiş olduğu yeni dönemde departmanlarında genç,dinamik, gelişimci ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermeyi, sektöründe söz sahibi olmayı, gelişen teknoloji paralelinde gelişmeleri yerinde ve zamanında inceleyip derleyerek kendi sektöründe uygulamayı, kalite standartını dünya standartlarına taşımayı, Üretimden tüketime ve tüketim sonrası hizmete kadar kesintisiz hizmet vermeyi, mesleki ve ticari etiğe duyarlı hareket etmeyi, Üretimde kalite ve kalitede devamlılığı ilke edinmiş bir firmadır.

 

    Kılıç Kardeşler Kurum içinde yeniden yapılanmış tecrübesine ve dinamiğine güvenilen Ömer KILIÇ ve Musa KILIÇ tarafından yönetilmektedir. Son olarak bizimle çalışmak ve cazip tekliflerimizle ilgilenmek isteyen herkese memnuniyetimizi belirtir başarılar dileriz.

 

     Saygılarımızla,