ŞİRKET PROFİLİ

ŞİRKET PROFİLİ

     KILIÇ KARDEŞLER olarak sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma ve geliştirme yaparak , kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamiz , bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Firmamız , faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Müsteri memnuniyetinin bilincinde olarak müsteri odaklı çalismalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

 

     Uygulamalarımız esnasında da her zaman müşteri odaklı çalışan ekibimiz yapılan uygulamaların en iyisini yapacağına inanmaktayız. Müsteri ile diyalogda mesai saati gözetmeyen ekibimiz bütün müsterilerine kendi isini yapma mantığı çerçevesinde hizmet etmektedir.Yaptığı uygulamalar ve prensipleri itibari ile Avrupa standartları ölçüsünde hizmet veren ekibimiz gelecekte kendisini daha güzel günlerin beklediğine olan inancı tamdır. Birlikte çalıştığımız bütün müşterilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

 

     KILIÇ KARDEŞLER

 


HAKKIMIZDA

     1982 yılından itibaren Kalıp sanayi dalında çalışmakta olup 1992 yılından beri Jeton ,Oyun Aksesuarları ve yedek parçaları imalatı yapmakta olup iç piyasada ürünlerini başarıyla pazarlayan bir kurumdur. Firma kuruluşundan beri bu ürünler üzerinde uzmanlaşmıştır.

 

     Kılıç Kardeşler girmiş olduğu yeni dönemde departmanlarında genç,dinamik, gelişimci ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermeyi, sektöründe söz sahibi olmayı, gelişen teknoloji paralelinde gelişmeleri yerinde ve zamanında inceleyip derleyerek kendi sektöründe uygulamayı, kalite standartını dünya standartlarına taşımayı, Üretimden tüketime ve tüketim sonrası hizmete kadar kesintisiz hizmet vermeyi, mesleki ve ticari etiğe duyarlı hareket etmeyi, Üretimde kalite ve kalitede devamlılığı ilke edinmiş bir firmadır.

 

    Kılıç Kardeşler Kurum içinde yeniden yapılanmış tecrübesine ve dinamiğine güvenilen Ömer KILIÇ ve Musa KILIÇ tarafından yönetilmektedir. Son olarak bizimle çalışmak ve cazip tekliflerimizle ilgilenmek isteyen herkese memnuniyetimizi belirtir başarılar dileriz.

 

     Saygılarımızla,


SERTİFİKALARIMIZ

Tasarım tescili, ürünlerin dış görünümünü koruyan bir sınaimülkiyet hakkıdır.

 

Tasarım: Tasarım, bir ürünün tamamının veya bir parçasının çizgi, şekil, renk, biçim, doku, malzemenin esnekliği veya süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur veya özelliklerin oluşturduğu görünümdür

 

Tasarım tescili; ürünün görünümüne ilişkin özgün tasarım özelliklerini koruma altına alan bir sistemdir.

 

Üretim yöntemi, ürünün kullanım amacı, fonksiyonel özellikler yada teknik faydalar koruma altına alınmaz.

 

Tasarım bir ürünün tümü veya bir parçası veya üzerindeki süslemenin, çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme ve esneklik gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur ve özelliklerin oluşturdugu bütündür.

 

Ürünlerin iyileştirilmesi anlamında dış görüntülerinde yapılan yeniliklerin tasarım özelliği taşıması için kanunun öngördüğü yukarıdaki tanıma uymasi gerekmektedir. Bunun dışında yapılan teknik iyileştirmeler ile ürünün üretim prosesi, çalışma metodu tasarımın konusu dışında kalmaktadır.